AEVTS400-C
AEVTS400-C Altran Magnetics, LLC
AEVTS400%20-%20Spec%20Sheet%20-%20Rev%20A%20-%2012Oct2022%20-.pdf
Виробник: Altran Magnetics, LLC
Description: DC CONTACTOR 400A 24VDC COIL
Packaging: Box
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: Stud, Connector
Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X)
Contact Rating (Current): 400 A
Switching Voltage: 1800VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC CONTACTOR 400A 24VDC COIL, Packaging: Box, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: Stud, Connector, Contact Form: SPST-NO (DM) (1 Form X), Contact Rating (Current): 400 A, Switching Voltage: 1800VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC.