AEVU-63-20-P-A Festo Corporation
156966
Виробник: Festo Corporation
Description: COMPACT CYLINDER
Features: ISO Standardized
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 9 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.787" (20.00mm)
Connection Method: G1/8
Operation: Single Acting
Construction: Compact Cylinder
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: COMPACT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 9 ~ 145 PSI (0.6 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.787" (20.00mm), Connection Method: G1/8, Operation: Single Acting, Construction: Compact Cylinder.