Продукція > FESTO CORPORATION > AEVULQ-20-20-A-P-A
AEVULQ-20-20-A-P-A Festo Corporation
157081
Packaging: Bulk
Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar)
Type: Linear Actuator
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Stroke Length: 0.787" (20.00mm)
Connection Method: M5
Написати відгук
Description: COMPACT CYLINDER, Features: ISO Standardized, Packaging: Bulk, Operating Pressure: 14.5 ~ 145 PSI (1 ~ 10 bar), Type: Linear Actuator, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Stroke Length: 0.787" (20.00mm), Connection Method: M5, Operation: Single Acting, Construction: Compact Cylinder.