AF1T92STCJ-7BCIP
AF1T92STCJ-7BCIP ATP Electronics, Inc.
2.5in_SSD.pdf
Виробник: ATP Electronics, Inc.
Description: SSD 1.92TB 2.5" TLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.00mm x 69.90mm x 9.20mm
Memory Size: 1.92TB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 500MB/s
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 1.92TB 2.5" TLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.00mm x 69.90mm x 9.20mm, Memory Size: 1.92TB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 500MB/s, Part Status: Active.