Продукція > YAGEO > AF2010FK-0724K3L
AF2010FK-0724K3L
AF2010FK-0724K3L Yageo
pyuaf51rohsl.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 2010 24.3K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук