Продукція > YAGEO > AF2010FK-077K87L
AF2010FK-077K87L
AF2010FK-077K87L Yageo
pyuaf51rohsl.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 2010 7.87K Ohm 1% 0.75W(3/4W) ±100ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Написати відгук