Продукція > YAGEO > AF2010JK-074R7L
AF2010JK-074R7L
AF2010JK-074R7L Yageo
pyuaf51rohsl.pdf
Виробник: Yageo
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/°C Sulfur Resistant Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук