AF32GSTIC-2BAXX
AF32GSTIC-2BAXX ATP Electronics, Inc.
da400d13.pdf
Виробник: ATP Electronics, Inc.
Description: SATA M.2 2280 32GB C-TEMP SSD VA
Packaging: Tray
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.20mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 420MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SATA M.2 2280 32GB C-TEMP SSD VA, Packaging: Tray, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 3.20mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 420MB/s.