AF80GSAIC-7BBIP
AF80GSAIC-7BBIP ATP Electronics, Inc.
M.2%20SATA.pdf
Виробник: ATP Electronics, Inc.
Description: SSD 80GB M.2 MODULE PSLC 3.3V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.35mm
Memory Size: 80GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC)
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 560MB/s
Speed - Write: 520MB/s
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 80GB M.2 MODULE PSLC 3.3V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.35mm, Memory Size: 80GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC), Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 560MB/s, Speed - Write: 520MB/s, Part Status: Active.