AF80GSAJA-8BAIP ATP Electronics, Inc.
ATP_M.2_NVMe_Product_Flyer.pdf
Виробник: ATP Electronics, Inc.
Description: SSD 80GB M.2 PSLC NVME 3.3V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.50mm
Memory Size: 80GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3.3V
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 3.145GB/s
Speed - Write: 1.155GB/s
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 80GB M.2 PSLC NVME 3.3V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 3.50mm, Memory Size: 80GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (pSLC), Type: NVMe, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 3.3V, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 3.145GB/s, Speed - Write: 1.155GB/s, Part Status: Active.