AFA3732A-70L
AFA3732A-70L ITG Electronics, Inc.
0ba2323d84b642d0c7df581142e40c54.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 70NH, 15%, .0145MOHM, 124.0A MAX
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.145mOhm
Current - Saturation (Isat): 124A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Inductance: 70 nH
Current Rating (Amps): 75 A
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 600
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 70NH, 15%, .0145MOHM, 124.0A MAX, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.145mOhm, Current - Saturation (Isat): 124A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Inductance: 70 nH, Current Rating (Amps): 75 A.