AFA41405B-100L
AFA41405B-100L ITG Electronics, Inc.
d73b38d35709fbc070fe8801a12f2e5d.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 100.0nH, 15%, 0.23mOhm, 100.0A M
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.402" L x 0.189" W (10.20mm x 4.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.23mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 100A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Inductance: 100 nH
Current Rating (Amps): 85 A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 100.0nH, 15%, 0.23mOhm, 100.0A M, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.402" L x 0.189" W (10.20mm x 4.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.23mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 100A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Inductance: 100 nH, Current Rating (Amps): 85 A.