AFA41405B-45L
AFA41405B-45L ITG Electronics, Inc.
d73b38d35709fbc070fe8801a12f2e5d.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: 45.0nH, 15%, 0.23mOhm, 210.0A Ma
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук