AFL300-00
AFL300-00 NVE Corp/Sensor Products
AFLxxx-xx_Data_Sheet.pdf
Виробник: NVE Corp/Sensor Products
Description: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 8MSOP
Packaging: Tube
Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type: Open Collector
Polarization: South Pole
Mounting Type: Surface Mount
Function: Unipolar Switch
Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V
Technology: Magnetoresistive
Sensing Range: 1.3mT Trip, 0.1mT Release
Current - Output (Max): 100µA
Current - Supply (Max): 50µA
Supplier Device Package: 8-MSOP
Test Condition: -20°C ~ 85°C
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MAGNETIC SWITCH UNIPOLAR 8MSOP, Packaging: Tube, Package / Case: 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width), Output Type: Open Collector, Polarization: South Pole, Mounting Type: Surface Mount, Function: Unipolar Switch, Operating Temperature: -20°C ~ 85°C (TA), Voltage - Supply: 4.5V ~ 5.5V, Technology: Magnetoresistive, Sensing Range: 1.3mT Trip, 0.1mT Release, Current - Output (Max): 100µA, Current - Supply (Max): 50µA, Supplier Device Package: 8-MSOP, Test Condition: -20°C ~ 85°C.