AFM-120NO
AFM-120NO Orion Fans
AFM-3239335.pdf
Виробник: Orion Fans
Fan Accessories Air Flow Monitor Switch, NO with 120mm (4.27 Inch) Plastic Finger Guard
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ORION FANS - AFM-120NO - Luftstrommonitor, NO, 60V DC, 0.17A, 120 x 120mm großes Schutzgitter, tariffCode: 85365080, Art des Zubehörs: Luftstrommonitor, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, isCanonical: Y, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Zur Verwendung mit: Lüfter, usEccn: EAR99, Produktpalette: AFM Series, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AFM-120NO AFM-120NO Виробник : Orion Fans AFM.pdf Description: AIR FLOW SWITCH W/120MM GUARD NO
Packaging: Box
Fan Accessory Type: Air-Flow Monitor Switch
Fits Fan Size: 120mm Sq
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
AFM-120NO AFM-120NO Виробник : ORION FANS AFM.pdf Description: ORION FANS - AFM-120NO - Luftstrommonitor, NO, 60V DC, 0.17A, 120 x 120mm großes Schutzgitter