Продукція > NXP USA INC. > AFT23H201-24SR6
AFT23H201-24SR6 NXP USA Inc.
AFT23H201-24S.pdf
Виробник: NXP USA Inc.
Description: RF MOSFET LDMOS 28V ACP1230S-4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: ACP-1230S-4L2L
Current Rating (Amps): 10µA
Mounting Type: Chassis Mount
Frequency: 2.3GHz ~ 2.4GHz
Power - Output: 210W
Gain: 15.6dB
Technology: LDMOS
Supplier Device Package: ACP-1230S-4L2L
Part Status: Obsolete
Voltage - Rated: 65 V
Voltage - Test: 28 V
Current - Test: 500 mA