AFV-P-6000B
AFV-P-6000B Preen (AC Power Corp.)
view
Виробник: Preen (AC Power Corp.)
Description: 6000VA AC Power 350V 15-1kHz 4U
Power (Watts): 6000W
Features: Memory, Programmable, LAN, RS-232, RS-485, and USB Interface
Packaging: Bulk
Display Type: 5" Touch Screen
Size / Dimension: 17.402" L x 6.929" W x 26.181" H (442.00mm x 176.00mm x 665.00mm)
Voltage - Output: 0 ~ 175VAC, 0 ~ 350VAC
Current - Output: 0 ~ 48A, 0 ~ 24A
Type: Bench (AC to AC)
Voltage - Supply: 180 ~ 264VAC
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 6000VA AC Power 350V 15-1kHz 4U, Power (Watts): 6000W, Features: Memory, Programmable, LAN, RS-232, RS-485, and USB Interface, Packaging: Bulk, Display Type: 5" Touch Screen, Size / Dimension: 17.402" L x 6.929" W x 26.181" H (442.00mm x 176.00mm x 665.00mm), Voltage - Output: 0 ~ 175VAC, 0 ~ 350VAC, Current - Output: 0 ~ 48A, 0 ~ 24A, Type: Bench (AC to AC), Voltage - Supply: 180 ~ 264VAC.