Продукція > ORIENT DISPLAY > AFY240320A2-2.4INTH-R
AFY240320A2-2.4INTH-R Orient Display
AFY240320A2-2.4INTH-R.pdf
Виробник: Orient Display
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: MCU, RGB, SPI
Viewing Area: 38.72mm W x 50.96mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ST7789Vi
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Background Color: Black
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching), Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: MCU, RGB, SPI, Viewing Area: 38.72mm W x 50.96mm H, Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA), Controller Type: ST7789Vi, Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm), Background Color: Black, Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.