Продукція > 3M > AG238W9B
AG238W9B
AG238W9B 3M
WorkspaceFullLineBrochureEdition112020.pdf
Виробник: 3M
Description: ANTI-GLARE FILTER MONITORS 23.8"
Packaging: Bulk
Type: Anti-Glare Filter
Viewing Area: 528.00mm x 297.00mm
Applications: Monitors
Diagonal Screen Size: 23.8" (23.80", 605mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис AG238W9B 3M
Description: ANTI-GLARE FILTER MONITORS 23.8", Packaging: Bulk, Type: Anti-Glare Filter, Viewing Area: 528.00mm x 297.00mm, Applications: Monitors, Diagonal Screen Size: 23.8" (23.80", 605mm), Part Status: Active.