AGM30P12M AGM-Semi
Виробник: AGM-Semi
30V 14A 3.6W 10mO@10V,8A 2.5V 1 P-Channel SOP-8 MOSFETs Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук