AH1504R700JE66 Vishay Huntington Electric Inc.
ah.pdf
Виробник: Vishay Huntington Electric Inc.
Description: AH150 4.7 5% E66 E3
Power (Watts): 150W
Tolerance: ±5%
Lead Style: Solder Lugs
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±100ppm/°C
Size / Dimension: 3.858" L x 1.890" W (98.00mm x 48.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -25°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm)
Part Status: Active
Resistance: 4.7 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AH150 4.7 5% E66 E3, Power (Watts): 150W, Tolerance: ±5%, Lead Style: Solder Lugs, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±100ppm/°C, Size / Dimension: 3.858" L x 1.890" W (98.00mm x 48.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -25°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 1.024" (26.00mm), Part Status: Active, Resistance: 4.7 Ohms.