AH43328B-R105KHF
AH43328B-R105KHF ITG Electronics, Inc.
AH43328B%20Series_HF_Rev_D_ITG_150316.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: FIXED IND 105NH 70A 0.2 MOHM SMD
Tolerance: ±10%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.437" L x 0.319" W (11.10mm x 8.10mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
DC Resistance (DCR): 0.2mOhm
Current - Saturation (Isat): 107A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 500 kHz
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 105 nH
Current Rating (Amps): 70 A
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 90
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 105NH 70A 0.2 MOHM SMD, Tolerance: ±10%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.437" L x 0.319" W (11.10mm x 8.10mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, DC Resistance (DCR): 0.2mOhm, Current - Saturation (Isat): 107A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 500 kHz, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), Part Status: Active, Inductance: 105 nH, Current Rating (Amps): 70 A.