Продукція > KYOCERA AVX > AHA0608150M050R
AHA0608150M050R
AHA0608150M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 15UF 50V ESR=80
на замовлення 7754 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 15uF; 50VDC; 1200mA; SMD; ESR: 80mΩ; AHA, Manufacturer series: AHA, Operating temperature: -55...105°C, Capacitance: 15µF, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, Height: 8mm, ESR value: 80mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.2A, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 50V DC, Service life: 5000h, Mounting: SMD, Type of capacitor: hybrid.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 15uF; 50VDC; 1200mA; SMD; ESR: 80mΩ; AHA
Manufacturer series: AHA
Operating temperature: -55...105°C
Capacitance: 15µF
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
Height: 8mm
ESR value: 80mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.2A
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 50V DC