Продукція > KYOCERA AVX > AHA0608680M025R
AHA0608680M025R
AHA0608680M025R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYB 68UF 20% 25V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm)
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 25 V
Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYB 68UF 20% 25V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 45mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.335" (8.50mm), Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 25 V, Ripple Current @ Low Frequency: 140 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA0608680M025R AHA0608680M025R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_aha_series-2887216.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 68UF 25V ESR=45