Продукція > KYOCERA AVX > AHA1010120M100R
AHA1010120M100R
AHA1010120M100R KYOCERA AVX
kyocera-avx-aha-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 12UF 10V ESR=80
на замовлення 970 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYB 12UF 20% 100V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm, Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 12 µF, Voltage - Rated: 100 V, Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 100 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHA1010120M100R AHA1010120M100R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-aha-series.pdf Description: CAP ALUM HYB 12UF 20% 100V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 80mOhm
Lifetime @ Temp.: 10000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 12 µF
Voltage - Rated: 100 V
Ripple Current @ Low Frequency: 70 mA @ 100 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.4 A @ 100 kHz