Продукція > KYOCERA AVX > AHA1012221M035R
AHA1012221M035R
AHA1012221M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 220UF 35V ESR=17
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 12.5mm; 220uF; 35VDC; 2800mA; SMD; ESR: 17mΩ, Type of capacitor: hybrid, Height: 12.5mm, Capacitance: 220µF, Operating voltage: 35V DC, Operating current: 2.8A, Mounting: SMD, ESR value: 17mΩ, Manufacturer series: AHA, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø10x12.5mm, Operating temperature: -55...105°C, Diameter: 10mm, Roll diameter max.: 380mm, Service life: 10000h.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Capacitor: hybrid; H: 12.5mm; 220uF; 35VDC; 2800mA; SMD; ESR: 17mΩ
Type of capacitor: hybrid
Height: 12.5mm
Capacitance: 220µF
Operating voltage: 35V DC
Operating current: 2.8A
Mounting: SMD
ESR value: 17mΩ
Manufacturer series: AHA
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø10x12.5mm
Operating temperature: -55...105°C
Diameter: 10mm
Roll diameter max.: 380mm