Продукція > YAGEO > AHA25AFB-105R
AHA25AFB-105R
AHA25AFB-105R YAGEO
yageo-aha_ahp_datasheet.pdf
Виробник: YAGEO
Description: RESISTOR CHASSIS MOUNT 105 OHM 1
Packaging: Bulk
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±1%
Lead Style: Solder Lugs
Package / Case: Axial, Box
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 250°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Aluminum
Height - Seated (Max): 0.587" (14.90mm)
Resistance: 105 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RESISTOR CHASSIS MOUNT 105 OHM 1, Packaging: Bulk, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±1%, Lead Style: Solder Lugs, Package / Case: Axial, Box, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 1.063" L x 1.063" W (27.00mm x 27.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 250°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Aluminum, Height - Seated (Max): 0.587" (14.90mm), Resistance: 105 Ohms.