AHA3747A-100L
AHA3747A-100L ITG Electronics, Inc.
0ef9f7b7f461cedb445bbb98c6a35ba5.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: Coupling Inductor for TLVR, 100.
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height: 0.472" (12.00mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Parallel: 100 nH
Current Rating - Parallel: 110 A
Current Saturation - Parallel: 110 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 0.145mOhm
на замовлення 400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Coupling Inductor for TLVR, 100., Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.378" L x 0.252" W (9.60mm x 6.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height: 0.472" (12.00mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Parallel: 100 nH, Current Rating - Parallel: 110 A, Current Saturation - Parallel: 110 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 0.145mOhm.