AHA40476A-80L
AHA40476A-80L ITG Electronics, Inc.
c7184e23e5d61f6e1d1a0beb3aa6d153.pdf
Виробник: ITG Electronics, Inc.
Description: TLVR 80.0nH 143.0A 0.125mOhm DCR
Tolerance: ±15%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Size / Dimension: 0.374" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Operating Temperature: -55°C ~ 130°C
Height: 0.472" (12.00mm)
Number of Coils: 2
Inductance - Connected In Parallel: 80 nH
Current Rating - Parallel: 76 A
Current Saturation - Parallel: 143 A
DC Resistance (DCR) - Parallel: 0.125mOhm
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TLVR 80.0nH 143.0A 0.125mOhm DCR, Tolerance: ±15%, Packaging: Tape & Reel (TR), Size / Dimension: 0.374" L x 0.236" W (10.00mm x 6.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Operating Temperature: -55°C ~ 130°C, Height: 0.472" (12.00mm), Number of Coils: 2, Inductance - Connected In Parallel: 80 nH, Current Rating - Parallel: 76 A, Current Saturation - Parallel: 143 A, DC Resistance (DCR) - Parallel: 0.125mOhm.