Продукція > KYOCERA AVX > AHC0606470M035R
AHC0606470M035R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 6.3mm; 47uF; 35VDC; 900mA; SMD; ESR: 60mΩ; AHC
Mounting: SMD
Manufacturer series: AHC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 47µF
Height: 6.3mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x6mm
ESR value: 60mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 0.9A
Operating voltage: 35V DC
Service life: 4000h
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 6.3mm; 47uF; 35VDC; 900mA; SMD; ESR: 60mΩ; AHC, Mounting: SMD, Manufacturer series: AHC, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 47µF, Height: 6.3mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x6mm, ESR value: 60mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 0.9A, Operating voltage: 35V DC, Service life: 4000h, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: hybrid.