Продукція > KYOCERA AVX > AHC0608101M025R
AHC0608101M025R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 100uF; 25VDC; 1400mA; SMD; ESR: 30mΩ; AHC
Mounting: SMD
Manufacturer series: AHC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 100µF
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
ESR value: 30mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.4A
Operating voltage: 25V DC
Service life: 4000h
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 100uF; 25VDC; 1400mA; SMD; ESR: 30mΩ; AHC, Mounting: SMD, Manufacturer series: AHC, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 100µF, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, ESR value: 30mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.4A, Operating voltage: 25V DC, Service life: 4000h, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: hybrid.