Продукція > KYOCERA AVX > AHC0608150M063R
AHC0608150M063R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 15uF; 63VDC; 800mA; SMD; ESR: 80mΩ; AHC
Mounting: SMD
Manufacturer series: AHC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 15µF
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
ESR value: 80mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 0.8A
Operating voltage: 63V DC
Service life: 4000h
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 15uF; 63VDC; 800mA; SMD; ESR: 80mΩ; AHC, Mounting: SMD, Manufacturer series: AHC, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 15µF, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, ESR value: 80mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 0.8A, Operating voltage: 63V DC, Service life: 4000h, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: hybrid.