Продукція > KYOCERA AVX > AHC0608330M050R
AHC0608330M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 33uF; 50VDC; 1100mA; SMD; ESR: 40mΩ; AHC
Mounting: SMD
Manufacturer series: AHC
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 33µF
Height: 8mm
Diameter: 6.3mm
Body dimensions: Ø6.3x8mm
ESR value: 40mΩ
Roll diameter max.: 380mm
Operating current: 1.1A
Operating voltage: 50V DC
Service life: 4000h
Tolerance: ±20%
Type of capacitor: hybrid
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; H: 8mm; 33uF; 50VDC; 1100mA; SMD; ESR: 40mΩ; AHC, Mounting: SMD, Manufacturer series: AHC, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 33µF, Height: 8mm, Diameter: 6.3mm, Body dimensions: Ø6.3x8mm, ESR value: 40mΩ, Roll diameter max.: 380mm, Operating current: 1.1A, Operating voltage: 50V DC, Service life: 4000h, Tolerance: ±20%, Type of capacitor: hybrid.