Продукція > KYOCERA AVX > AHC0609150M063R
AHC0609150M063R
AHC0609150M063R KYOCERA AVX
kyocera-avx-ahc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP ALUM HYBRID 15UF 20% 63V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 63 V
Ripple Current @ Low Frequency: 40 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 800 mA @ 100 kHz
на замовлення 429 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM HYBRID 15UF 20% 63V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Hybrid, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 100mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.386" (9.80mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 63 V, Ripple Current @ Low Frequency: 40 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 800 mA @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AHC0609150M063R AHC0609150M063R Виробник : KYOCERA AVX kyocera_avx_ahc_series-2902678.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 15UF 63V ESR=100
на замовлення 790 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
AHC0609150M063R AHC0609150M063R Виробник : KYOCERA AVX kyocera-avx-ahc-series.pdf Description: CAP ALUM HYBRID 15UF 20% 63V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Hybrid
Applications: General Purpose
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 63 V