Продукція > KYOCERA AVX > AHC0810470M050R
AHC0810470M050R KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
Category: SMD Hybrid Capacitors
Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 47uF; 50VDC; SMD; Ø8x10.5mm
Type of capacitor: hybrid
Mounting: SMD
Operating temperature: -55...125°C
Capacitance: 47µF
Diameter: 8mm
Body dimensions: Ø8x10.5mm
Height: 10.5mm
Roll diameter max.: 380mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 50V DC
Manufacturer series: AHC
Service life: 4000h
Написати відгук
Category: SMD Hybrid Capacitors, Description: Capacitor: hybrid; -55÷125°C; ±20%; 47uF; 50VDC; SMD; Ø8x10.5mm, Type of capacitor: hybrid, Mounting: SMD, Operating temperature: -55...125°C, Capacitance: 47µF, Diameter: 8mm, Body dimensions: Ø8x10.5mm, Height: 10.5mm, Roll diameter max.: 380mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 50V DC, Manufacturer series: AHC, Service life: 4000h.