AHP10W-100RF
AHP10W-100RF SR PASSIVES
AHP.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 100Ω; 10W; ±1%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Mounting holes pitch: 14.3mm
Resistance: 100Ω
Tolerance: ±1%
Number of mounting holes: 2
Power: 10W
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads: for soldering
на замовлення 71 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 100Ω; 10W; ±1%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Mounting holes pitch: 14.3mm, Resistance: 100Ω, Tolerance: ±1%, Number of mounting holes: 2, Power: 10W, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads: for soldering.