AHP250W-22RF
AHP250W-22RF SR PASSIVES
AHP.pdf
Виробник: SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; screw; 22Ω; 250W; ±1%
Mounting: screw
Power: 0.25kW
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Mounting holes pitch: 76mm
Body dimensions: 114x77x54.5mm
Tolerance: ±1%
Resistance: 22Ω
Number of mounting holes: 4
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Application: breaking resistor
Leads: M8 screws
на замовлення 46 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; screw; 22Ω; 250W; ±1%, Mounting: screw, Power: 0.25kW, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Mounting holes pitch: 76mm, Body dimensions: 114x77x54.5mm, Tolerance: ±1%, Resistance: 22Ω, Number of mounting holes: 4, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Application: breaking resistor, Leads: M8 screws.