AHP25W-4K7F
AHP25W-4K7F SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 4.7kΩ; 25W; ±1%; 30ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Resistance: 4.7kΩ
Power: 25W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 30ppm/°C
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 18.6mm
Number of mounting holes: 2
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 4.7kΩ; 25W; ±1%; 30ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Resistance: 4.7kΩ, Power: 25W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 30ppm/°C, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 18.6mm, Number of mounting holes: 2.