AHP50W-1K5F
AHP50W-1K5F SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 1.5kΩ; 50W; ±1%; 30ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Resistance: 1.5kΩ
Power: 50W
Tolerance: ±1%
Temperature coefficient: 30ppm/°C
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 38.5mm
Number of mounting holes: 2
на замовлення 76 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 1.5kΩ; 50W; ±1%; 30ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Resistance: 1.5kΩ, Power: 50W, Tolerance: ±1%, Temperature coefficient: 30ppm/°C, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 38.5mm, Number of mounting holes: 2.