AHP50W-220RJ
AHP50W-220RJ SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 220Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Kind of resistor: with heatsink
Resistance: 220Ω
Power: 50W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 38.5mm
Number of mounting holes: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 220Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Kind of resistor: with heatsink, Resistance: 220Ω, Power: 50W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 38.5mm, Number of mounting holes: 2.