AHP50W-6R8J
AHP50W-6R8J SR PASSIVES
Category: Power resistors
Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 6.8Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C
Type of resistor: wire-wound
Resistance: 6.8Ω
Power: 50W
Tolerance: ±5%
Temperature coefficient: 50ppm/°C
Kind of resistor: with heatsink
Leads: for soldering
Mounting holes pitch: 38.5mm
Number of mounting holes: 2
на замовлення 973 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Power resistors, Description: Resistor: wire-wound; with heatsink; 6.8Ω; 50W; ±5%; 50ppm/°C, Type of resistor: wire-wound, Resistance: 6.8Ω, Power: 50W, Tolerance: ±5%, Temperature coefficient: 50ppm/°C, Kind of resistor: with heatsink, Leads: for soldering, Mounting holes pitch: 38.5mm, Number of mounting holes: 2.