AHS135-SM
AHS135-SM AHS Micro
AHS_Series.pdf
Виробник: AHS Micro
Description: PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL
Packaging: Bag
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.571" Dia x 0.118" T (14.50mm x 3.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Polymeric
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Lead Spacing: 0.199" (5.05mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A
Current - Trip (It): 2.7 A
Voltage - Max: 72V
Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm)
Part Status: Active
Current - Max: 40 A
Time to Trip: 9.6 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 120 mOhms
Resistance - Post Trip (R1) (Max): 300 mOhms
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PTC RESET FUSE 72V 1.35A RADIAL, Packaging: Bag, Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.571" Dia x 0.118" T (14.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Polymeric, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Lead Spacing: 0.199" (5.05mm), Current - Hold (Ih) (Max): 1.35 A, Current - Trip (It): 2.7 A, Voltage - Max: 72V, Height - Seated (Max): 0.752" (19.10mm), Part Status: Active, Current - Max: 40 A, Time to Trip: 9.6 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 120 mOhms, Resistance - Post Trip (R1) (Max): 300 mOhms.