AHV12V500V1MAW
AHV12V500V1MAW Analog Technologies, Inc.
AHV12V500V1MAW.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: HV 12V TO 500V 0.5W DC-DC CONVER
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.23" L x 2.17" W x 1.10" H (82.0mm x 55.1mm x 27.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 13V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 1mA
Voltage - Input (Min): 11V
Voltage - Output 1: 0 ~ 500V
Number of Outputs: 1
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Description: HV 12V TO 500V 0.5W DC-DC CONVER, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.23" L x 2.17" W x 1.10" H (82.0mm x 55.1mm x 27.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 13V, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 1mA, Voltage - Input (Min): 11V, Voltage - Output 1: 0 ~ 500V, Number of Outputs: 1.