AHV24V1KV2MAW
AHV24V1KV2MAW Analog Technologies, Inc.
AHV24V1KV2MAW.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: HV 24V TO 1KV 2W DC-DC CONVERTER
Power (Watts): 2W
Packaging: Box
Size / Dimension: 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Enclosed
Operating Temperature: -10°C ~ 55°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 25V
Efficiency: 70%
Current - Output (Max): 2mA
Voltage - Input (Min): 23V
Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V
Написати відгук
Description: HV 24V TO 1KV 2W DC-DC CONVERTER, Power (Watts): 2W, Packaging: Box, Size / Dimension: 4.11" L x 2.36" W x 1.10" H (104.4mm x 59.9mm x 27.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Type: Enclosed, Operating Temperature: -10°C ~ 55°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 25V, Efficiency: 70%, Current - Output (Max): 2mA, Voltage - Input (Min): 23V, Voltage - Output 1: 0 ~ 1000V, Number of Outputs: 1.