AIDC24V5V10AP Analog Technologies, Inc.
AIDC24V5V10AP.pdf
Виробник: Analog Technologies, Inc.
Description: ISOLATED 50W DC-DC CONVERTER
Packaging: Box
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.37" H (50.8mm x 25.4mm x 9.5mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 10A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED 50W DC-DC CONVERTER, Packaging: Box, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.37" H (50.8mm x 25.4mm x 9.5mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 10A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.