Продукція > SSE > AIML-0603-4R7K
AIML-0603-4R7K SSE
Виробник: SSE
Inductor; SMD0603; 4.70uH; 10%; 0.015A; 2.10R; 10MHz; operating temperature: -55°C~125°C AIML-0603-4R7K Abracon Inductor D0603S0004.70/0.015A/2.10Rk
кількість в упаковці: 373 шт
на замовлення 1620 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 746
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor; SMD0603; 4.70uH; 10%; 0.015A; 2.10R; 10MHz; operating temperature: -55°C~125°C AIML-0603-4R7K Abracon Inductor D0603S0004.70/0.015A/2.10Rk, кількість в упаковці: 373 шт.