AIO-BDPCS-18-01
AIO-BDPCS-18-01 Amphenol Industrial
guardxcel_cable_glands_ic_25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 16/M20, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 18, GRAY, PLUG DIAMETER 11mm, DOME DIAMETER 18mm, EXPOSED HEIGHT 8.5mm
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук