AIO-BDPCS-22-11
AIO-BDPCS-22-11 Amphenol Industrial
guardxcel-cable-glands-ic-25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips PG 21/M25, POLYAMIDE DOME PLUG, SIZE 22, LIGHT GRAY, PLUG DIAMETER 14mm, DOME DIAMETER 22mm, EXPOSED HEIGHT 9.5mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук