AIO-BICS-18
AIO-BICS-18 Amphenol Industrial
guardxcel_cable_glands_ic_25.pdf
Виробник: Amphenol Industrial
Cable Glands, Strain Reliefs & Cord Grips M40x1.5, CABLE GLAND, LIGHT GRAY, CLAMPING RANGE 20mm-26mm, POLYAMIDE BODY & CAP, CHLOROPRENE SEAL, THREAD LENGTH 18mm, SPANNER WIDTH 53mm
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук