AIP3D10A060Q6N Alpha & Omega Semiconductor Inc.
AIP3D10A060Q6.pdf
Виробник: Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Description: IPM3
Packaging: Tube
Package / Case: 26-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: IGBT
Configuration: 3 Phase Inverter
Voltage - Isolation: 2000Vrms
Current: 10 A
Voltage: 600 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IPM3, Packaging: Tube, Package / Case: 26-PowerDIP Module (1.146", 29.10mm), Mounting Type: Through Hole, Type: IGBT, Configuration: 3 Phase Inverter, Voltage - Isolation: 2000Vrms, Current: 10 A, Voltage: 600 V.